Munken Agenda 2022

Tegoroczna edycja została zaprojektowana przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, która ma długą tradycję związaną z ilustracją.
Uczelnia była ważnym 
ośrodkiem Polskiej Szkoły Ilustracji, która zyskała międzynarodowe uznanie. Kierunek ten charakteryzował się niezwykłą swobodą wypowiedzi, poczuciem humoru i różnorodnością technik.

 

Opis

Historia szkoły i jej chlubna tradycja zainspirowały 12 studentów z Pracowni Projektowania Książki oraz Pracowni Gier i Komiksów do podjęcia projektu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji są znane przysłowia na każdą niedzielę, do których projektanci wykonali pełne humoru ilustracje. Munken Agenda to wyjątkowy projekt, który powstaje od wielu lat, i którego celem jest dostarczenie codziennej dawki inspiracji przez cały rok. Jednocześnie publikacja pozwala zaprezentować najwyższej jakości papiery z rodziny Munken Design i ich możliwości.


Dowiedz się więcej: 
instagram.com/munkenpaper/

 


Specyfikacja techniczna Munken Agendy 2022

Format: A5
Okładka: Munken Kristall 400 g/m².
Środki: Munken Kristall, Munken Kristall Rough, Munken Polar, Munken Polar Rough, Munken Lynx, Munken Lynx Rough, Munken Pure, Munken Pure Rough, all in 120 g/m2.
Druk: Komori, Lithrone S40P Hybride Print Technology. 2 Pantony plus czarny.
Farba: Toyo Ink, Flash Dry.
Postpress: folia matowa i tłoczenie na przedniej okładce oraz tłoczone logo na tylnej okładce.
Oprawa: Otwarty grzbiet, szyty kolorowymi nićmi.

Drukarnia: Göteborgstryckeriet.
Introligator: Förlagshuset Nordens Grafiska, Malmö, Szwecja.

 

Munken Agenda 2022 jest dostępna na shop.arcticpaper.com