Surface N° 2: hiperrealizm w centrum uwagi

Arctic Paper prezentuje Surface N° 2 – katalog obrazujący unikalne, hiperrealistyczne spojrzenie na świat przez obiektyw 15 cenionych artystów z całego świata wydrukowany na papierze z Arctic Volume.

Explore Surface N° 2

Arctic Volume to wysokiej jakości papiery powlekane klasy premium. Charakteryzują się wysokim spulchnieniem i naturalną w dotyku matową powierzchnią. Dostępne w trzech odcieniach – kremowym, naturalnie białym i śnieżnobiałym. Oferuje wyjątkową jakość druku zachowując przy tym niezwykle naturalny charakter publikacji. Idealnie nadaje się do druku wielobarwnych publikacji wydawniczych i innych materiałów identyfikacji korporacyjnej. Z pewnością przeniesie Twoje pomysły na wyższy poziom.

Idealny do druku książek i ekskluzywnych materiałów reklamowych

Arctic Volume jest znany na rynku wydawniczym ze swojej naturalnej powierzchni
i wyjątkowych właściwości – oferuje łatwość czytania, brak refleksów, matową powierzchnię i optymalne spulchnienie. Postrzegany jest jako idealny wybór do druku książek i druków artystycznych.

Śnieżnobiały odcień i matowa powierzchnia nadają obrazom wyrazistości i podkreślają niepowtarzalny charakter pracy.

  • UltraWhite
  • Powlekany
Więcej informacji

Naturalny biały odcień i matowa powierzchnia zapewniają wysoki kontrast reprodukcji.

  • Biały
  • Powlekany
Więcej informacji

Cradle to Cradle Certified®

Papiery Arctic Volume White i Arctic Volume Ice produkowane w Arctic Paper Grycksbo posiadają srebrny certyfikat Cradle to Cradle Certified®.

Więcej na temat C2C