Produkty i serwis klasy premium

W Arctic Paper oferujemy produkty i serwis oparte na innowacyjności, niezawodnej jakości i zrównoważonym rozwoju.

Dla nas nie ma czegoś takiego jak zwykła kartka papieru. Wiemy, że perfekcja nie jest przypadkiem i jesteśmy dumni z naszej produkcji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, autorem, właścicielem marki, wydawcą czy drukarzem, chcesz, aby jakość odzwierciedlała Twoją pracę. Wysokiej jakości papier graficzny, który cieszy oko, stanowi wyzwanie dla kreatywnego umysłu i spełnia wysokie wymagania najbardziej zaawansowanych technologii.

 

Paper_Sheets_writing_rect_2500.jpg

Papier do różnych zastosowań

Arctic Paper dostarcza rocznie ponad 600 000 ton najwyższej jakości papierów graficznych i opakowaniowych. Są to papiery przeznaczony do druku książek, czasopism, galanterii papierniczej, materiałów reklamowych i opakowaniowych. Nasze marki są znane na całym świecie. Zarówno te najlepiej rozpoznawane przez projektantów – Munken i Arctic Volume jak i graficzne papiery G oraz Amber. Wszystkie, mimo różnych osobowości, są synonimem jakości i zrównoważonej produkcji.

Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie

Wiedza i doświadczenie
Pasja do produkcji papieru wywodzi się z wielowiekowej tradycji i doświadczenia. Firma Arctic Paper Grycksbo została założona w 1740 roku, a papiernię w Munkedal uruchomiono nad rzeką Örekilsälven w 1867 roku. Wiedza była przekazywana
z pokolenia na pokolenie. W naszych papierniach można znaleźć wielu pracowników, których rodzice i dziadkowie również tam pracowali. Dziś firma Arctic Paper przekroczyła granice Szwecji i jest obecna w całej Europie.

 

Więcej niż papier

W naszych papierniach w Munkedal i Grycksbo w Szwecji oraz w Kostrzynie w Polsce, przyjmujemy gości z całego świata. Większość z nich chce się dowiedzieć więcej
o naszych produktach i przyjaznych dla środowiska procesach. Staramy się przekazać im nie tylko informacje praktyczne, ale również zainspirować do pracy z papierem.
W szybko zmieniającym się świecie, naszą misją jest dostarczanie naszym klientom nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań, które pomogą im wyprzedzić konkurencję.

Strategia, która sprawia, że o krok wyprzedzamy międzynarodowe wymagania w zakresie ochrony środowiska

 

Papier o małym śladzie ekologicznym

Wierzymy w zrównoważony rozwój i przyjazną dla środowiska produkcję papieru. Zależy nam na ochronie naszej planety i pozostawieniu jak najmniejszego śladu w przyrodzie. Dlatego już od lat 60. koncentrujemy się na kwestiach związanych z ochroną środowiska. Dzięki temu staliśmy się prekursorem w branży papierniczej. Dążymy do stosowania zrównoważonych procesów produkcyjnych, realizując strategię, dzięki której zawsze jesteśmy o krok przed międzynarodowymi standardami i wymogami środowiskowymi.

Prezentacja Arctic Paper

Pobierz nasze prezentacje korporacyjne

Grycksbo_Handmade_paper_small.jpg

Historia


Dzięki długiej tradycji w naszych trzech papierniach, produkcja charakteryzuje się wydajnością oraz elastycznością wymaganą od producenta skoncentrowanego na potrzebach klienta.

Przeczytaj więcej o naszej historii